Rysy Japonských prutů Shimano u Special pole

Rysy Japonských prutů Shimano u Special pole

Shimano je proslulé po světě svým technickým know-how. Tyto znalosti se plně uplatnily u řady našich bičů, kde je třeba perfektně volit a kombinovat suroviny a specifi cké rysy tak, aby vznikly tuhé, lehké a robustní biče.

 

Safety-Zone-Logo.gif

SAFETYZONE
Safetyzone je vyroben z kónických pásů, umístěných ve spodní části vybraných dílů. Inspirovali jsme se závodem Bamboo, který používá pásy pro pevnost osy. Safetyzone zvyšuje pevnost komprese v místech, která jsou
nejnamáhanější při vytahování ryb.

 

Reinforced-Joints.gif

REINFORCED JOINT SYSTEM
Majitelé závodních prutů se správně zajímají o rychlost, s jakou se opotřebovávají klíčové spoje. Shimano této kritické oblasti věnovalo speciální pozornost a výsledkem je Reinforced Joint System. Trvanlivá, avšak přesto hladce pohyblivá konečná úprava, která Váš rybolov prodlouží.

 

STS_.gif

SHIMANO TIP SAVING SYSTEM
Shimano Tip Saving System lze najít na vybraných závodních prutech Shimano a zajistí Vám, že koupíte-li si 16-metrový model, lovíte s 16- metrovým prutem! Větší vnitřní průměr na samém konci špičky znamená, že nebudete muset Váš prut zkracovat pro zasazení tlustého nebo dutéhoelastiku.

 

SDJ-Logo_bLK.gif

HIMANO DOUBLE JOINT SYSTEM (S.D.J. SYSTEM)
Vybrané pruty mají krátkou prodlužovaní část, kterou lze použít na různých částech biče. Toto prodloužení je ideální pro omezení délky biče, která vyčnívá za uživatelem, zejména na kanálech pro vlečné lodi. Sekce je také zesílená, čímž dodává větší pevnost stěně při zásecích ve větších vzdálenostech.

 

Ultrasound_SS.jpg

ULTRA SOUND SANDING SYSTEM
Původně vyvinutý pro závodní pruty Technium, nyní k dostání u většiny závodních prutů Shimano.
Výsledkem je konečná úprava povrchu, hedvábně hladká pro skládání a rozkládání prutu bez tření, jak v horkých, tak ve vlhkých podmínkách. Poskytuje také vynikající sevření při rozkládání sekcí a zdolávání ryb.

 

 

Compatibility-Concept.gif

COMPATIBILTY CONCEPT
Vyvinutím bičů na stejných kovových trnech jsme schopni vytvořit výrobky, které se liší výkonem následkem použitých technologií kartonu/pryže, jsou však přesto zaměnitelné. Jedním z klíčových přínosů konceptu je schopnost zakoupit kity v různých cenových relacích, pro personalizaci Vašeho biče. Kromě toho je také většina sekcí zaměnitelná, což znamená, že bič lze „zesílit“, vyžaduje-li to
prostředí nebo pro celkový klid duše.