Rysy akcí prutů Shimano

Rysy akcí prutů Shimano

Shimano, jako pravý inovátor ve vývoji globálního rybářského náčiní se bude vždy snažit o vlastní vývoj nebo získávání komponentů, vytváření rysů nebo typů karbonu té nejlepší kvality. Toto zajistí i nadále jeho prvenství ve vývoji prutů.

 

sdr.gif

HIMANO DYNAMIC RESPONSE
Unikátní konstrukční proces SDR eliminuje jakékoliv formování trnů během výroby, což znamená, že akce blanku je vždy uniformní bez ohledu na to jak je prut ohnut. Shimano Dynamic Response Vás udržuje v kontaktu s každým otočením ryby, přičemž zvyšuje citlivost a rychlost reakce. Nulové kroucení při zdolávání ryby nebo nahazování. Také zlepšuje rychlost ustálení blanku u crisper akce; ideální když bleskové záběry vyžadují okamžitou reakci.

 

VibraLock.gif

VIBRALOCK
Přední rukoje? doutníkového tvaru, která přechází přímo do blanku, čímž rybáři umožňuje udržovat lepší kontakt s  nástrahami nebo hmotnostmi na druhé straně rybářského vlasce.

 

Aspire-420-120-CU-05.jpg

CAST CONTROL GRIP
Kulatá koncová část prutu s protiskluzným povrchem, která zajiš?uje perfektní uchopení při náročném nahazování.

 

 

 

Vibraspot_Chosen.gifVIBRASPOT
Ergonomické tvarování přední rukojeti pro odkrytí blanku poskytuje mnohem lepší uchopení prutu pro nahazování a zdolávání, a co je důležité, můžete dát Váš prst na puls, abyste pocítili každé zkroucení, otočení a výpad ryby na konci vlasce. VibraSpot je na prutech extrémně efektivní při použití splétaného vlasce na navijáku.

 

SAS-Logo.gif

HIMANO ALIGNMENT SYSTEM
S.A.S. je systém pro optimalizaci akce prutu. Při výrobě se najde a označí páteř každého dílu. Při montáži tedy optimálně vytvoříme páteř, která dá nejpevnější možné nastavení do přímky.

 

 

Dynabalance.gif

DYNA-BALANCE
Vestavěný vyvažovací systém, který zajiš?uje snížení škodlivých vibrací. Výsledkem je vnímavější a reaktivnější prut.

 

 

Oval-Blank-Construction-Log.gif

OVAL BLANK
Revolučním konceptem v konstrukci blanků prutu je konstrukce oválného průřezu, která umožňuje dvě akce prutu v jedné. Za prvé standardní vertikální nahazování umístí prut do režimu maximálního výkonu. Tato tužší dynamika je ideální pro nahazování do dlouhé vzdálenosti. Když se ryba zasekne, prut klesne do horizontální polohy a tím dojde
k jeho menší kompresi. U měkčí akce dochází k redukci vytahování potenciálních záseků, dojde-li k prudkým výpadům ryby u sítě. Tak je to snadné.

oval-blank-image.gif