Typy oček prutů Shimano

Typy oček prutů Shimano

Shimano, jako pravý inovátor ve vývoji globálního rybářského náčiní se bude vždy snažit o vlastní vývoj nebo získávání komponentů, vytváření rysů nebo typů karbonu té nejlepší kvality. Toto zajistí i nadále jeho prvenství ve vývoji prutů.

 

SHIMANO HARDLITE (SIH)
Kombinace lehkých, avšak masivních anodizovaných ocelových rámů s vložkami z oxidu hlinitého u oček Shimano’s Hardlite (SiH) umožňuje ideální rovnováhu mezi pevností a výkonem, bez jakéhokoli kompromisu.

 

SHIMANO SILICIUM (SIC)
Vyrábějí se z nejpevnějších a nejlehčích dostupných materiálů. Křemíková očka Shimano Silicium (SiC) jsou neobyčejně lehká a zajišťují minimální tření pro perfektní dlouhé nahazování, nahození nástrahy do zvoleného místa a pro zdolávání ryb.

 

Fuji.gif

FUJI SiC
Karbid křemíku neboli SiC je jednou z nejmodernějších keramik, které jsou v dnešní době dostupné. Je
nejtvrdší a nejtrvanlivější v řadě Fuji a díky tomu se očka SiC velmi dobře hodí zejména pro splétané vlasce.

 

 

FUJI LOW RIDER
Očka speciálně zkonstruovaná pro nahazování do velkých vzdáleností, jak s vláčecími navijáky, tak s navijáky pro nahazování návnad. Zkosené patky brání zamotáníí vlasce na očkách a zajistí pohodlný rybolov.

 

FUJI TITANIUM
Napevno svařená očka s titanovým rámem, která jsou nejlehčími očky na trhu. Ideální očka pro sestavení lehkých prutů.

 

FUJI ALCONITE
Očka Alconite z velmi pevného a trvanlivého materiálu jsou nejmodernější v dlouhé řadě keramických oček vyvinutých Fuji. Očko Alconite je tak trvanlivé, že může být vyrobeno tenčí než jakékoliv jiné očko, ale je tak pevné, že vydrží všechny rybářské nároky.

 

FUJI HARDLOY
Nejoblíbenější očko od Fuji, vyrobené ze speciální směsi prvotřídního oxidu hliníku. Všechna očka hardloy jsou leštěná diamantem pro menší opotřebení vlasce a jsou pevně nainstalovaná na rámu. Důsledkem toho je vyšší výkon, odolnost vůči korozi a vyšší odvádění tepla.

 

Aero-Guide-concept.jpgAERO GUIDE SYSTEM
Perfektní nastavení oček “v řadě” pro zajištění lepšího nahazování do vzdálenosti